Home » Specyfiki prozdrowotne » Jak usprawnić kolano po kontuzji

Jak usprawnić kolano po kontuzji

By leczymysie on 24/10/2019.
In Specyfiki prozdrowotne

Problemy z poruszaniem się związane z bardzo dużym bólem kolan, to częsta przypadłość nie tylko osób starszych, które mają różnego rodzaju choroby zwyrodnieniowe stawów. To również problem osób młodych i aktywnych fizycznie. Tak zwane kolano biegacza to doskonały przykład. Jak usprawnić kolano po kontuzji lub w przypadku często pojawiającego się bólu, który może być związany z przetrenowaniem? Jeden ze sposobów to regularne używanie preparatu biolevox ha.

 

Czym jest preparat biolevox ha

Biolevox ha to preparat w postaci żelu, który zawiera ogromną dawkę kwasu hialuronowego. Tak dużym stężeniu kwas hialuronowy nie występuje w żadnym innym preparacie tego typu. W opakowaniu znajduje się jedno ampułkostrzykawka. Oznacza to, że preparat jest gotowy do użycia i bezpośredniego wstrzyknięcia w staw kolanowy. Ważne jest natomiast to, że iniekcję może przeprowadzić tylko i wyłącznie lekarz.

Jak używać środka biolevox ha

Preparat najlepiej używać w co najmniej dwóch lub trzech dawkach w odstępach tygodniowych. Wtedy jego działanie regeneracyjne na chrząstkę będzie najwyższe. Pacjenci stosujących ten preparat odczuwają znaczną zmianę i ulgę, która objawia się między innymi mniejszy bólem i mniejszymi problemami w poruszaniu się.