Home » Specyfiki prozdrowotne » Kilka dobrych praktyk związanych z dbaniem o skórę

Kilka dobrych praktyk związanych z dbaniem o skórę

By leczymysie on 29/10/2019.
In Specyfiki prozdrowotne

Dzisiaj naprawdę łatwo zachować piękną i młodą skórę na długo. Rozwija się przecież kosmetologia i medycyna estetyczna, powstają doskonałe suplementy diety, które wspierają skórę od środka. Wystarczy zatem być w tym wszystkim regularnym, a piękna i młoda twarz  będzie naszym atrybutem nawet grubo po sześćdziesiąt.

 

Preparat gelacet plus

Odżywianie skóry od środka to przede wszystkim dieta, jednak mądrym posunięciem jest również wprowadzenie dobrych suplementów. Jednym z nich jest gelacet plus, który zawiera ogromną dawkę między innymi witaminy A oraz witaminy E i kolagenu. Kupuje się go w postaci proszku do rozpuszczania w wodzie. Przygotowany koktajl należy wypijać raz dziennie. Doskonale odżywia on skórę i wspiera jej procesy regeneracyjne. Kolagen zawarty w preparacie odbudowuje włókna kolagenowe, które z biegiem czasu skracają się. To właśnie odpowiada za utratę jędrności skóry.

Inne dobre praktyki

Suplementowanie preparatu gelacet plus to bardzo mądre posunięcie w staraniach o piękną i młodą skórę. Inne mądre praktyki to między innymi wypijanie dużej ilości wody każdego dnia, zdrowa dieta pełna warzyw i owoców oraz rzecz jasna dużo ruchu na świeżym powietrzu. Dotleniony organizm między innymi lepiej radzi sobie z usuwaniem tak zwanych wolnych rodników.